Αγαπητοί μαθητές και μαθήτριες, αγαπητοί γονείς
σας ενημερώνουμε ότι αύριο Παρασκευή 11 Σεπτεμβρίου 2015 και ώρα 9:30 π.μ. θα πραγματοποιηθεί ο αγιασμός στο σχολείο μας. Μετά τον αγιασμό θα διανεμηθούν τα βιβλία στους μαθητές.
Αγαπητοί μαθητές και μαθήτριες, αγαπητοί γονείς
σας ενημερώνουμε ότι αύριο Παρασκευή 11 Σεπτεμβρίου 2015 και ώρα 9:30 π.μ. θα πραγματοποιηθεί ο αγιασμός στο σχολείο μας. Μετά τον αγιασμό θα διανεμηθούν τα βιβλία στους μαθητές.
17, July 2024, 11:32 pm